Atualności,  Informacje,  Z życia szkoły

Erasmus

W dniach od 25 do 29 listopada 2019 gościliśmy w naszej szkole uczniów i nauczycieli w ramach projektu Erasmus plus. Projekt ten obejmuje wymianę uczniowską. Dzieci z Finlandii, Grecji, Portugalii i Niemiec mieszkały w domach naszych uczniów, za co ogromnie dziękujemy rodzicom, którzy podjęli z nami współpracę. Uczniowie biorący udział w projekcie mieli okazję poznać nowych kolegów, wykorzystać umiejętności językowe w praktyce, dowiedzieć się więcej na temat kultury i tradycji krajów partnerskich, spędzić miło i aktywnie czas. Ciekawe wycieczki, wspaniałe warsztaty i miłe spotkania sprawiły, że ten tydzień był obfitujący w doświadczenia i nowe przeżycia. Za pomoc w organizacji serdecznie dziękujemy: paniom Jadwidze Sarnie i Monice Wcisło za przygotowanie warsztatów z dekoracji pierników, sołtysowi i Radzie Sołeckiej, panu Rafałowi Jurakowi i pani Maryli Kozie za współpracę przy organizacji zabawy Andrzejkowej, pani Sylwii Górni za koszulki, Klubowi Seniora z Jaszkowej Dolnej za przygotowanie warsztatów kulinarnych.