Atualności

Podziękowania za organizację zabawy karnawałowej.

Już po raz szósty Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej zorganizowała zabawę karnawałową, z której dochód (ok. 3 tysięcy złotych) przeznaczony zostanie na rzecz uczniów naszej szkoły.

Pragnę podziękować wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowania. Za bezinteresowną i wieloletnią pomoc szczególnie dziękuję Paniom Edycie Misiewicz, Joannie Szkodzińskiej, Renacie Bereziuk, które od 6 lat wspierają nasze inicjatywy i aktywnie włączają się w ich organizację. Zawsze można liczyć na pomoc pani Katarzyny Zoran, Ewy Bielawskiej oraz Agaty Sieradzkiej. Dziękuję Paniom: Agnieszce Kliś, Pelagii Mazur, Katarzynie Nowak, Katarzynie Babiak, Annie Dobrzyńskiej, Ewie Karabińskiej, Kamili Mróz, Angelice Łastówce, Kindze Sowińskiej, Piotrowi Sarnie, Ewie Sarnie za wsparcie w przygotowaniach tegorocznej zabawy oraz pani Monice Wcisło i pani Jadwidze Sarnie.

Wyrażam swoją wdzięczność osobom, które upiekły pyszne ciasta- przerosły nasze oczekiwania. Wasza pomoc przyczyniła się do realizacji planów i zamierzeń naszej szkoły, za co serdecznie dziękuję.