Atualności,  Informacje

Informacja o zakończeniu roku szkolnego i rozdaniu świadectw

Szanowni Państwo!

Z powodu zagrożenia koronawirusem nie możemy zorganizować uroczystości zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Świadectwa będą wręczane 26.06.2020 roku (w piątek) przed szkołą, ewentualnie w holu głównym w nowej części szkoły (w zależności od pogody). Przesyłam w załączeniu HARMONOGRAM rozdawania świadectw dla poszczególnych klas (podział na klasy, aby uniknąć gromadzenia zbyt wielu osób).

W tym dniu nie będzie dowozu autobusami, dojazd we własnym zakresie.

Zapraszamy uczniów i maksymalnie jednego opiekuna do jednego dziecka.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek obawy o bezpieczeństwo swoich dzieci, rodzic może sam odebrać świadectwo lub jeżeli nie macie możliwości przywiezienia dziecka na podaną godzinę istnieje możliwość odebrania świadectwa w innym dniu (świadectwo może odebrać tylko prawny opiekun dziecka). Sekretariat jest czynny codziennie do 15:00.

Do szkoły mogą przychodzić wyłącznie osoby zdrowe, bez jakichkolwiek objawów wskazujących na chorobę zakaźną. Do placówki nie może przyjść osoba, której domownik odbywa kwarantannę lub pozostaje w izolacji, oraz osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą chorą z powodu infekcji wywołanej koronawirusem lub podejrzaną o zakażenie.

Dziecko należy odebrać niezwłocznie po zakończeniu spotkania (przewidywany czas ok. 20 minut) niedozwolone jest przebywanie w szkole lub na terenie przy szkole, także na boisku po tym czasie.

Prosimy o nie gromadzenie się na terenie szkoły w grupach.

Obowiązkowa jest maseczka lub przyłbica na twarz oraz dezynfekcja rąk przed wejściem, a także utrzymanie 1,5 metrowego odstępu pomiędzy osobami.

WAŻNE!

W dniu rozdania świadectw uczniowie przynoszą w reklamówkach wszystkie książki i podręczniki do oddania do biblioteki.  Do reklamówki włożona jest karta z imieniem i nazwiskiem oraz klasa. Brak zdanych podręczników i książek wiąże się z nieotrzymaniem świadectwa – jest to bardzo ważne, bo książki muszą przejść kwarantannę.

Uczniowie/rodzice, którzy nie będą w piątek 26.06.2020 r. na rozdaniu świadectw mogą przynieść podręczniki i książki 25.06.2020 r. (czwartek) w godzinach od 14:30 do 17:00

PROSZĘ ZDAĆ KOMPUTERY I TABLETY WYPOŻYCZONE W CZASIE PANDEMII.