Atualności,  Informacje

Zdalne nauczanie od 26.10.2020 r. do 08.11.2020 r.

Szanowni Rodzice,

Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów od 26.10 2020 r. do 8.11.2020 r. zostaje wprowadzone zdalne nauczanie dla uczniów klas IV- VIII.

Nauka dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I- III pozostaje bez zmian – przychodzą do szkoły. 

       Uczniowie klas IV-VIII obowiązkowo uczestniczą od poniedziałku w lekcjach online, które będą prowadzone przez GSuit meet, zgodnie z obecnie obowiązującym planem lekcji. Brak połączenia przez ucznia na GSuit meet równa się z nieobecnością na lekcji.

       Zadania domowe odsyłamy tylko poprzez e-dziennik lub poprzez email, które założyliśmy uczniom.

       Ważne jest – wszyscy uczniowie są o tym poinformowani i przeszkoleni- że na zajęcia online można dołączyć poprzez dziennik librus i terminarz, tylko wtedy, kiedy uczeń na telefonie lub komputerze jest zalogowany na swoim koncie e-mail, który został mu założony przez szkołę.

       Doskonale zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy mają komputery dla każdego dziecka w domu, dlatego bardzo proszę o łączenie się poprzez telefony.

Od wtorku będą wypożyczane komputery uczniom, którzy nie mają na czym pracować. Będą w tej sprawie kontaktować się z Państwem wychowawcy.

       Nauczyciele w czasie zajęć online będą w szkole. W razie problemów, pytań, proszę kontaktować się z wychowawcami lub dzwonić do sekretariatu.

W szkole będzie dostępni psycholog, pedagog, logopeda w razie potrzeby można również szukać u nich pomocy dla dzieci.